ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Клієнтам та партнерам


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Наша продукція

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - великий виробник металопродукції в Україні, який здійснює поставки продукції не тільки в усі регіони країни, але і за її межі. Металопрокат, вироблений в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», використовують у всіх кліматичних зонах планети. Широка географія поставок металопрокату вимагає високої якості продукції та належного рівня обслуговування клієнтів. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виробляє 8 основних видів продукції, відвантаження якої в 2014 р. склало 5,7 млн. т.

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» приділяється велика увага якості всієї продукції. Продукція сертифікована відповідно до вимог національних стандартів не тільки нашої країни, але й інших держав. Розширюючи географію ринків, де представлена продукція ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ми щороку проводимо сертифікацію нашої продукції на міжнародному рівні. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має сертифікати на відповідність арматурного, фасонного і сортового прокату вимогам національних стандартів цілого ряду країн:


У 2010 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості «100 кращих товарів України» у номінації «Продукція виробничо-технічного призначення», представивши на конкурс арматурний прокат періодичного профілю діаметром 10-12 мм. У 2011 р. арматурний прокат діаметром 40 мм класу А500С виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримав звання «Кращий вітчизняний товар 2011 року» в номінації виробництво продукції металургійної промисловості. У 2012 р. арматурний прокат гвинтового профілю виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було визнано кращою продукцією у номінації «Товари виробничо-технічного призначення» на щорічному Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України».

Детальну інформацію про властивості основних видів продукції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ви зможете знайти в Каталозі продукції. (російською)